Це проста математика: Сєнкевич пояснив, чому вважає Росію агресором

В ефірі політичного ток-шоу “Битва за місто” Олександр Сєнкевич пояснив, чому вважає Росію агресором. При цьому міський голова упевнений, що такі питання не мають обговорюватись місцевовю владою.

Під час дискусії в ефірі програми “Битва за місто” між Олександром Сєнкевичем та Максимом Невінчаннім щодо того, які саме питання мають вирішуватись на місцевому рівні, ще один гість програми Юрій Гранатуров дорікнув чинному меру в тому, що той двічі на сесіях міськради голосував за визнання Росії агресором.

Олександр Сєнкевич підтвердив це і пояснив, що і досі вважає Росію агресором.

Сьогодні на території України є окуповані території. На окупованих територіях є склади військової техніки і боєприпасів. Інформація про всі ці склади є в Міністерстві оборони. … Якщо порахувати кількість вистрелів і техніки, яка була використана проти неокупованої території України, то війна б закінчилась у 2016 році. Це означає, що на окуповану територію потрапляє техніка й озброєння звідкись з іншої сторони. А вона межує тільки з Україною і Росією, – пояснив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, на виборах міського голови 30,5% миколаївців готові підтримати чинного мера, співзасновника партії «Пропозиція» Олександра Сєнкевича. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» у вересні. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram