Це нормальна реакція в нашій країні – Максим Бревда про критику діяльності платформи “МрійДій”

Всі проєкти платформи підприємців “МрійДій” піддавались критиці в тій, або іншій мірі. Про це розповів голова платформи Максим Бревда в програмі “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

В нашій країні відкрите питання економічного розвитку, отримання гарної освіти, гарного рівня життя. У більш розвинених країнах все набагато простіше і люди трохи добріше сприймають все, більше на позитиві. Чим вищій рівень життя, тим населення, люди, громадяни більш лояльні, більш позитивні. У нас не все гаразд, тому ми отримуємо таку критику, – розповів Максим Бревда.

Найбільше критики дісталось туристичному бренду Миколаєва, який розробила незалежна компанія на замовлення платформи підприємців “МріДій”. Максим Бревда каже, все через те, що його презентували в рік виборів і деякі політики намагались отримати з цього політичні бали.

Всі незалежні експерти, при чому навіть не нашого рівня, а на рівні Києва в один голос сказали, що це був ідеально продуманий вдалий бренд. Це сьогодні є результатом того, що його використовують усі! будь-які національні медіа, будь-які класні проєкти, передачі, приїздять до міста і помічають саме цей бренд. При чому ми про це не просимо, не платимо нікому. Часто самі про це дізнаємось з передач, які вже вийшли. Дуже важко було створити проєкт, який буде жити. Презентувати, розробити – це пів справи, важливо, щоб він жив і використовувався, – додав голова платформи.

Максим каже, головна мета була – подарувати Миколаєву до Дня міста креативний, молодіжний бренд, який би підкреслював стилістику міста.

Ми не планували змінювати герб міста. І всі зараз бачать, що герб працює в офіційному руслі, він є і поки що ніхто його не змінює. Хоча у мене окрема думка, щодо нього, можливо прийшов час і герб відредагувати. Я думаю, що був не страх, а непорозуміння. Минуле скликання (міської ради – ред.) було дуже віковим, багато з них не сприйняли, не занурились в тему. А новий склад все чудово розумів. Я думаю, ми потрапили тоді в політичні баталії, бо цей проєкт сприймався як такий, що був презентований і затверджений міським головою і так як він ішов на вибори, йшло протистояння не нам, ні бренду. Це було протистояння до мера через те, що якби його прийняли в тому скликанні, це був би ще один плюс до рейтингу, – переконаний Максим Бревда.

Голова платформи підприємців “МрійДій” каже, завдяки новому складу міської ради зрештою рішення ухвалили. Компанія повністю відмовилась від будь-яких прав на туристичний бренд і тепер кожен миколаївець, а також офіційні структури чи бізнесмени можуть використовувати його на власний розсуд.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930