Тривожна ніч: росія вчергове вдарила по Миколаєву

Вранці, 29 вересня, близько 4:13 російсько-окупаційні війська нанесли ракетний удар по об’єкту інфраструктури на околицях Миколаєва. Внаслідок обстрілу сталося займання сухої трави, яке було ліквідовано за дві години. Також близько 03:59 ранку ворог завдавав артилерійських ударів по населеному пункту Куцурубської громади. А вчора, 28 вересня, о 08:12 окупанти з артилерії обстріляли акваторію Очаківської громади. Постраждалих немає.

Також сьогодні Віталій Кім розповів про удар балістикою по Миколаєву вранці 29 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: