Тривають роботи з прокладання дюкеру до Варварівки

У Миколаєві почали найскладніші роботи з прокладання водопроводу до мікрорайону Варварівка – зараз робітники проводять буріння на глибині близько 18 метрів під товщею води і мулу.

Також у місті обіцяють, що ці роботи закінчать у вересні. Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Зараз робітники проводять буріння на глибині близько 18 метрів під товщею води і мулу.

За словами директора департаменту ЖКГ Сергія Коренєва, всі підготовчі роботи в межах центру Миколаєва вже завершені, і зараз підрядник займається безпосередньо бурінням.

У свою чергу міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич додав, що після проведення водопостачання до мікрорайону, буде вирішуватися питання і про водовідведення.

Сьогодні ці чутки розповсюджують ті, хто доставляє до Варварівки недешеву воду. По попередніх розрахунках вартість підключення складає від 8 до 12 тисяч гривень. Кінцева ціна буде залежати від розташування самого колодязя і кількості абонентів, що до нього будуть підключатися. Міська влада в наступному році закладе в бюджет кошти, щоби допомогти підключитися незахищеним, пільговим категоріям населення.

Директор фірми-підрядника «ВіК-Проект», що займається роботами з прокладання дюкера, Єгор Бедаков розповів, що протягувати будуть відразу дві труби.

Також підрядник поділився інформацією про процес буріння отвору в сторону мікрорайону.

На сьогодні підрядник уже пробурив 270 метрів у бік Варварівки. Щодо глибини, то в районі фарватеру товща води становить близько 9 метрів, і ще 8-9 метрів це мул. Уже під мулом і будуть простягати труби.

Нагадаємо, що Мікрорайон Варварівка у Миколаєві буде з водою: триває будівництво дюкеру

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram