ФОТО: Енергоатом

Третій енергоблок Южно-Української АЕС підключили до мережі

Енергоблок №3 Южно-Української АЕС 15 травня 2020 року підключено до енергосистеми. Обладнання першого енергоблока ЮУАЕС працює в заданому режимі. На другому блоці триває планово-попереджувальний ремонт.

Про це повідомляє прес-центр ДП “НАЕК “Енергоатом”.

15 травня 2020 року о 00:15 енергоблок №3 Южно-Української АЕС підключено до енергомережі після усунення зауважень. Проводиться поступове навантаження енергоблоку, – йдеться в повідомленні.

Дивіться також: КП «МИКОЛАЇВКОМУНТРАНС» працює в штатному режимі

Радіаційний стан на атомній станції відповідає нормам безпеки. Радіаційній фон на промисловому майданчику перебуває на рівні природних фонових значень, які було заміряно до пуску АЕС. На 15 травня 2020 року він складає 0,11 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

В Енергоатомі нагадали, що 14 травня 2020 року о 17:51 енергоблок №3 Южно-Української АЕС було відключено від енергомережі для усунення зауважень на електротехнічному обладнанні головної схеми.

Нагадаємо, у дванадцяти працівників Южно-Української атомної електростанції виявили коронавірус попри антиепідеміологічні заходи. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram