ФОТО: Сергій Стеценко

На Южно-Українській АЕС спалах коронавірусу

У дванадцяти працівників Южно-Української атомної електростанції виявили коронавірус попри антиепідеміологічні заходи. Станом на 12:00 4 травня у 12 працівників ВП ЮУАЕС лабораторно підтверджено COVID-19, 1 – з підозрою.

Про це повідомляє прес-служба АЕС.

У інфекційному відділенні м. Южноукраїнська перебувають 5 працівників підприємства – 4 хворих у стані середньої важкості, 1 – з підозрою (за клінічними проявами).

В Миколаївській обласній інфекційній лікарні перебуває один працівник (3 травня в зв’язку з погіршенням стану переведений з міського інфекційного відділення).

Дивіться також: У Миколаєві дезінфікують сміттєві контейнери

Амбулаторно лікуються 7 осіб. Контактні особи встановлені та обстежуються методом ПЛР-тестів.

На підприємстві посилено всі протиепідемічні заходи для нерозповсюдження захворюваності серед персоналу.

З кінця березня персонал ВП ЮУАЕС зобов’язаний дотримуватись маскового режиму, щоденно вимірювати температуру, а в разі прояву симптомів ГРВІ – залишатися вдома. Частину працівників переведено на дистанційну форму роботи, особливо тих, хто проживає за межами м.Южноукраїнська та смт Костянтинівки.

Нагадаємо, станом на 10.00 04 травня в Миколаївській області виявлено 2 нових підтверджених випадків COVID-19.

Раніше повідомлялось, карантин в Україні продовжили до 22 травня. Проте, з 11 травня розпочнеться зняття перших обмежень і перехід до концепції адаптивного карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram