Тетяна Домбровська не виключила співпрацю «Слуги народу» з іншими політсилами переобраної міськради

Кандидат в депутати Миколаївської міської ради від партії «Слуга народу» Тетяна Домбровська не виключила, що буде співпрацювати з партією «Пропозиція» та «Опозиційною платформ – За життя» в новому скликанні міськради.

Про це вона розповіла в п’ятницю, 30 жовтня, в ході прес-конференції, передає кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи буде партія «Слуга народу» знаходиться в опозиції до мера, Тетяна Домбровська відповіла, що в різних партіях є люди, які готові працювати для містян, тому для співпраці будуть звертати увагу на особистісну позицію:

У кожної партії є люди, особистості, які з тих чи інших причин перебувають у цій партії. Тому, говорити сьогодні про опозицію, напевно, буде неправильно. Я впевнена в тому, що потрібно працювати з особистостями. І якщо в будь-яких партіях є люди, які готові працювати для міста, контролювати те, як виконується процес розвитку. Насправді у нас сьогодні немає необхідності в більшості у міській раді. Я готова до робота в конструктиві для того щоб був результат в місті, – сказала Тетяна Домбровська.

Вона також додала, що деякі люди увійшли в різні партії і мислять по різному, тому вони можуть проголосувати за ті проекти, які не підтримає їх партія.

Нагадаємо, Кандидат у мери Миколаєва Тетяна Домбровська провела зустріч з представниками засобів масової інформації. Обговорила результати голосування, позитивні та негативні сторони дня виборів, а також чи готова вона підтримати одного із кандидатів у другому турі виборів.

Як відомо, Тетяна Домбровська відмовилася підтримувати будь-кого у другому турі місцевих виборів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram