Тетяна Домбровська нагадала про відповідальність перед виборцями

Голова фракції партії «Слуга Народу» у Миколаївській міській раді прокоментувала низьку активність колег по сесійній залі та навіть закликала розглянути можливість відкликання депутатів, які ігнорують роботу на сесіях та у постійних депутатських комісіях.

Про це ви можете дізнатись у програмі «Діалог» на телеканалі «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: