Тернівка поповнилась новим сучасним спортивним майданчиком

У мікрорайоні Тернівка, Центрального району Миколаєва, завдяки бюджетним коштам встановили новий спортивний майданчик.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ.

В урочистому відкритті взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Відкриття нового спортмайданчику ознаменувалось товариським матчем між місцевими футболістами.   

Ми взяли участь у обласній програмі по встановленню спортивних майданчиків на території області і декілька випало нам. На жаль, фінансування було розраховано на два роки і у другому ми грошей з обласного бюджета не отримали, проте використали місцевий бюджет і фактично закінчили облаштування майданчика у цьому році, – розповів Олександр Сєнкевич.

Він додав, що це не останній об’єкт благоустрою, який передбачено у Тернівці. У вересні тут відкрили сучасний скейтпарк, котрий також є частиною запланованої зони відпочинку.    

Дивіться також: Проєкт-переможець Громадського бюджету: скейт-майданчик «Drive» відкрили у Тернівці

Окрім облаштованого штучного футбольного покриття, спортамайданчик також призначений для заняття футболом і баскетболом. Голова адмністрації Центрального району Миколаєва Олександр Береза відзначив, що загалом роботи над його зведення тривали менше року.

Сумарно цей майданчик коштував 1 мільйон 400 тисяч гривень. Мільйон пішов з обласного бюджету, залишок був вже виділений з міського бюджету. На наступний рік, вже підтриманий тернівчанами проєкт громадського бюджету, дозволить зайнятись благоустроєм цього об’єкта, зокрема доріжки, під’їзні шляхи, – повідомив посадовець.

Пасмурна погода не засмутила святковий настрій тернівських спортсменів, котрі вже давно чекали на появу сучасної спортивної зони поряд зі своєю домівкою.

Нагадаємо, подарунок до початку нового навчального року отримали вихованці школи №48 у Корабельному районі. 1 вересня, у День знань, тут відкрили сучасний спортивний комплекс, збудований коштом громади міста Миколаєва. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram