Проєкт-переможець Громадського бюджету: скейт-майданчик «Drive» відкрили у Тернівці

20 вересня відбулося відкриття реалізованого проєкту-переможця Громадського бюджету скейт-майданчика «Drive» у Тернівці.

Завдяки участі і перемозі у програмі «Громадський бюджет» відтепер тернівчани проводитимуть вільний час із користю.

За словами голови Адміністрації Центрального району Олександра Берези важливо підтримувати молодь у їхніх починаннях, особливо коли це стосується здорового способу життя.

Основний посил цього свята – спорт, здоровий спосіб життя, до якого молодь має долучатись. Молоде покоління, має чогось прагнути, досягати поставлених цілей. Скейт-майданчик – це реальний приклад дієвості Громадського бюджету, який був запроваджений Олександром Сєнкевичем, – відмітив Олександр Береза.

Дивіться також: ПроМиколаїв: перший міський сучасний скейтпарк

Ідея встановити скейт-майданчик у Тернівці виникла в Олени Малінчик. Жінка каже, вдячна за підтримку усім тернівчанам, а окрему подяку висловила голові Адміністрації Центрального району Олександрові Березі, який допогав втілити задуману ідею у життя.

На відкриття скейтпарку запросили творчі колективи та спортсменів з показовими виступами. А місцеві жителі одразу випробували новий майданчик.

Нагадаємо, Міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся зі студентами миколаївської Могилянки. Випускником якої, до речі, є і сам. Зустріч ініціювали студенти факультету політичних наук.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram