Наразі темпи вакцинації від COVID-19 в Україні перевищують світові та європейські.
Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
Темпи вакцинації в Україні продовжують зростати. За останній тиждень кількість проведених щеплень в Україні зросла на 10%. Наразі ми вакцинуємось із вищими темпами за світові та європейські. Закликаю усіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу, – заявив Ляшко.
Також він зазначив, що навантаження на систему охорони здоров’я наразі є контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на 13%, ліжка з “киснем” – на 9%, апарати ШВЛ – на 3%. Тому країна продовжує залишатись у зеленому рівні епідемічної небезпеки.




