Температурний скринінг та відсутність іграшок: у Миколаєві запрацювали садочки

Миколаївські садочки з 1-го червня приймають вихованців у групи. Здебільшого діти радо ідуть до улюблених закладів, кажуть вихователі, адже малеча скучила вдома майже за 3 місяці карантину.

Всі ДНЗ працюють згідно з відповідною Постановою Міністерства охорони здоров’я, каже медсестра дошкільного навчального закладу № 59 Олена Чуприна. Батьки і діти не заходять за спеціальну червону позначку, тут малечі вимірюють температуру. Ці покази вихователі щоденно заносять до спеціального журналу. Далі дітлахи ідуть до своєї групи, а батьки у власних справах.

Також ми вимірюємо температуру і працівникам. У нас є журнал, в який ми записуємо температурний скринінг. Тричі на день ми вимірюємо: о 8-й годині, о 12-й та в 16-00, – розповіла медсестра.

В садочках є всі необхідні засоби індивідуального захисту, стоять санітайзери. Між дітьми витримується соціальна дистанція. Згідно з постановою МОЗ в садочках прибрали килими і м’які іграшки. Ті іграшки, що залишились ретельно дезинфікують.

Дивіться також: Дитячі садочки у Миколаєві запрацюють з 1 червня

Раді дуже бачити наших діток, батьків. Дуже велике спасибі батькам а розуміння ситуації, що вони поставились відповідально до першого етапу і ми маємо відповідну кількість дітей, на яку ми розраховували. Садочок повністю готовий до зустрічі діток, персонал технічний і педпрацівники пройшли відповідні інструктажі щодо роботи в умовах карантину, відповідно нормам Постанови № 25 МОЗ України, – каже завідувач дошкільного навчального закладу № 59 Тетяна Алябова.

Майже третина малюків з 1-го червня почали відвідувати садок № 117, каже його директор Тетяна Гераніна. Тут також на вході зустрічають температурним скрінінгом та засобами індивідуального захисту.

Для того, щоб убезпечити дітей від будь-яких інфекцій збільшено час перебування їх на свіжому повітрі. Для цього в кожній групі організовують рухливі ігри. Перші два тижні садочки працюватимуть у так званому тестовому режимі, а вже з 15-го червня готові приймати більше вихованців.

Нагадаємо, дитячий садочок № 87, реконструкція якого розпочалась у 2018-му році і здійснюється за кошти міського бюджету, потрапив до списку об’єктів «Великого будівництва» президента.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram