Юрій Тазарачев. Фото: ТРК "МАРТ"

Телеканал “МАРТ” не відмовляв жодному кандидату в ефірі

Телеканал “МАРТ” не відмовляв жодному кандидату на посаду Миколаївського міського голови в ефірі. Усі звинувачення, які з’явились у ЗМІ напередодні дебатів між Олександром Сєнкевичем та Владиславом Чайкою, є політично вмотивованими.

Інформація, яку поширили в ЗМІ щодо того, що телеканалу “МАРТ” заборонили проводити ефір з представниками партії “ОПЗЖ”, не відповідає дійсності.

Як повідомив директор телеканалу “МАРТ” Юрій Тазарачев, представники партії “ОПЗЖ” хотіли вийти в ефір у той час, коли телеканал мав транслювати дебати.

Ми попередньо домовились про ефіри на вечірній час 19 та 20 листопада, бухгалтерія одразу підготувала документи для оплати передвиборчої агітації, тобто рахунки. За законом, кандидат спочатку сплачує за агітацію, і лише потім вона з’являється на телебаченні. Пізніше представники штабу зателефонували і повідомили, що хочуть, щоб програма “Діалог” за участі представника партії “ОПЗЖ” вийшла у прайм-тайм, між сьомою та восьмою вечора. Я пояснив, що 19 листопада у цей час у нас в ефірі запланована пряма трансляція дебатів між кандидатами, а 20 листопада – інший гість у студії. Я запропонував підібрати інший час. Їх така пропозиція не влаштувала, – прокоментував ситуацію Юрій Тазарачев.

Директор телеканалу вважає заяви штабу партії “ОПЗЖ” політичними і вигідними одному з кандидатів напередодні дебатів та другого туру виборів.

Не розумію, як можна вважати, що нам хтось забороняє показувати представників партії “ОПЗЖ”, якщо ще два дні тому гостем програми “Діалог” був Владислав Чайка, а вчора і Максим Невінчаний. Я вам більше скажу, на телеканалі “МАРТ” є і політична реклама партії “ОПЗЖ”, їхні рекламні ролики ми показуємо, – додав Тазарачев.

Також Юрій Тазарачев додав, що ті ЗМІ, які поширили інформацію від представників “ОПЗЖ”, не звертались за коментарем до телеканалу.

Дивно, що з нами не зв’язався жоден представник ЗМІ і не уточнив інформацію, перш ніж її публікувати та поширювати, – сказав Юрій Тазарачев.

Нагадаємо, 17 листопада гостем програми “Діалог” став кандидат на посаду Миколаївського міського голови Владислав Чайка. Політик розповів про своє бачення розвитку Миколаєва.

Депутат Миколаївської обласної ради Максим Невінчаний не виключив фальсифікації під час підрахунку голосів серед кандидатів від партії “ОПЗЖ” на виборах до облради. За його словами, члени облвиборчкому на окрузі №4 “домалювали” голоси кандидату від “Опозиційної платформи – за життя” Анару Ахундову, забравши голоси у іншого кандидата від політсили Тетяни Потапенко.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram