Технологічний процес, – у департаменті ЖКГ пояснили, чому труба дюкера на поверхні річки

Директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв прокоментував новину про те, що труба варварівського дюкера піднялась на поверхню Південного Бугу. За його словами, це частина технологічного процесу, так як роботи ще ведуться.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

20 листопада, видання “Новости-Н” опублікувало відео, на якому видно, як частина трубопроводу варварівського дюкера піднялась на поверхню річки. Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв пояснює, причин для паніки немає, це частина робочого процесу. 

Ми завершуємо роботи по дюкеру, зокрема по вкладанню безпосередньо водогону під землею. Зараз здійснюється прокладання водогону під товщею землі, але заводити цю другу частину необхідно зі сторони річки. Та труба, яка зараз обговорюється у Facebook і називають, що це нібито сплив дюкер – це інша труба, яка довгий час з’єднувалась тут на береговій частині, у районі пляжу “Вербочка”. Нині її з’єднали і зараз завели в сторону води та будуть затягувати до приймальної камери, – пояснив Сергій Коренєв.

За його словами, напередодні проганялась перша частина трубопроводу, котра перебуває під товщею води і дна, наразі її друга половина заводиться під береговою лінією, вздовж насипної частини Південнобузького (Варварівського) мосту, безпосередньо до приймальної камери.  

Підсумовуючи, Сергій Коренєв відзначив, ті елементи дюкера, які були раніше прокладені під річкою Південний Буг, нікуди не поділися і вільно плавати на поверхні річки ніяк не могли б.

Ті елементи дюкера триматись на поверхні річки ніяк не змогли б, адже проходять на глибині більше десяти метрів, – підкреслив директор департаменту ЖКГ.

Нагадаємо, 5 листопада у Варварівці урочисто запустили воду. Дюкер під дном річки до віддаленого мікрорайону будували півроку, а також провели магістральні мережі. Тож тепер жителі Варварівки можуть підключати свої домівки до централізованого водопостачання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram