
МФК Миколаїв не зміг здолати вдома Оболонь-Бровар
Автор фото: Каріна Олійник МФК Миколаїв вперше зазнали поразки під керівництвом Іллі Близнюка, не перегравши оппонентів з Києва Оболонь-Бровар у матчі 23-го туру Першої ліги. Оболонь-Бровар вперше грала під керівництвом Валерія Іващенко. Дебют заступника Мазуренка виявився вдалим. У «корабелів» повернувся в основу Богдан Куксенко замість травмованого в першому ж матчі
