
«Є прорив з боку Херсону, готуємось приймати бій» – Віталій Кім
Вторгнення військ рф до України продовжується. Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім у відеозверненні повідомив про можливий бій на кордоні Миколаївщини. Там прорив на Херсонщині. Наші окопуються у потрібних місцях. Прийматимуть бій, – розповів Кім. Також він повідомив, що офіційно приступає до виконання повноважень начальника Миколаївської обласної військової адміністрації. Нагадаємо, що