
Віталій Кім про енергетичну та військову ситуацію на Миколаївщині
Начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім не вважає, що російські війська зменшили активність на миколаївському та херсонському напрямках через наступ ЗСУ в Курській області РФ. Дії окупантів на півдні, а також поточну ситуацію в енергетиці очільник області прокоментував в ефірі телемарафону «Єдині новини». Про це йдеться в сюжеті телеканалу «МАРТ». Ворог не зменшує