
Будівництво нового дитячого садка та спорткомплексу в Миколаєві розпочнуть у 2022 році — Віталій Кім
Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім заявив, що будівництво нового дитячого садка та спортивного комплексу у місті розпочнуть вже у 2022 році. Як повідомив губернатор на своїй сторінці у Facebook, зазначені проекти були представлені на Конгресі місцевої та регіональної влади 11 лютого у Харкові. За його словами, цього року розпочнуться роботи