
У Миколаєві почали консервацію фонтанів перед зимовим періодом
Погода у Миколаєві стає дедалі холоднішою. Разом із похолоданнями змінюється й робота комунальних служб. У місті розпочали процес консервації фонтанів, аби вони безпечно пережили зиму. Першим підготовку до холодів розпочали у сквері імені Макарова. Наразі працівники комунального підприємства “Миколаївські парки” проводять роботи зі зливу води й подальшого миття самої чаші
