
Депутати міськради погодили передачу грошей на покупку комунальних автобусів
Місцеві депутати прийняли рішення про затвердження угоди про передачу коштів позики між Міністерством фінансів, Міністерством інфраструктури та Миколаївською міською радою. Про це стало відомо під час пленарного засідання сесії міськради, 18 грудня, повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”. «За» проголосували 34 депутати, 13 – утрималися. Це дуже важливе рішення. Якщо нам вдасться



