
Миколаївщина посідає 20 місце в рейтингу коронавірусних закупівель
З початку пандемії COVID-19 Миколаївська область витратила на боротьбу з вірусом — 697 500 000 гривень. Про це повідомляє прес-служба ГО «Антикорупційний штаб». Аналітики організації проаналізували закупівлі для боротьби з пандемією в кожній з областей України та в цілому по країні. Отже, з початку пандемії в березні 2020 роки витратили