
Бути донором почесна справа: миколаївські гвардійці здали кров для важкохворих дітей
Миколаївські гвардійці військової частини 3039 Національної гвардії України здали кров для важкохворих дітей, які перебувають у дитячому онкологічному відділенні Миколаївської обласної лікарні. Світлини зі станції переливання крові військові опублікували на своїй сторінці у Facebook. Бажаючих здати кров серед гвардійців було багато: як військовослужбовців строкової служби, так і офіцерів. Окрема подяка