
Заклади культури поступово повертаються до роботи
Начальниця управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОВА Олена Буберенко позитивно оцінила ставлення громад до закладів культури. Вона каже, що навіть на деокупованих територіях, попри пошкодження та руйнування, люди намагаються відновити роботу культурних осередків. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ». Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та
