Фото: Оперативне «Південь»

Табірне містечко «Широкий лан» готове приймати військових

У Миколаївській області на полігоні «Широкий лан» готові приймати військовослужбовців. Незабаром туди прибуде мотопіхотна бригада.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

Вперше, містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону “Широколанівський”, що збудоване за стандартами НАТО, прийме бійців для проживання, навчання та набуття бойового досвіду, – йдеться в повідомленні.

Фото: Оперативне командування «Південь»
Фото: Оперативне командування «Південь»

Варто зауважити, що табірне містечко створене за новими підходами, де передбано цілком автономну інфраструктуру та враховано іноземний досвід, зокрема, у державах-членах НАТО.

Городок розрахований для одночасного проживання п’яти тисяч військовослужбовців, налічує 11 казарм, одна з яких, поліпшеного типу – для жінок-військовослужбовців.

У новій їдальні одночасно можуть розміститися 2500 чоловік, яких обслуговує спеціально відібраний кваліфікований персонал.

Фото: Оперативне командування «Південь»

Військовослужбовці зможуть проводити заняття на стройовому плацу, займатися фізичною підготовкою на двох міні-футбольних полях, брати участь в змаганнях на майданчиках для волейболу та розім’яти м’язи на майданчику для силових тренажерів, – відзначили в повідомленні.

На території табору розташований буфет з широковживаними продовольчими та промисловими товарами. Також особовий склад може мати вільний доступ в інтернет у встановлений час.

Фото: Оперативне командування «Південь»
Фото: Оперативне командування «Південь»

Нагадаємо, у листопаді минулого року повідомлялось, що табірне містечко Міжвидового Центру підготовки підрозділів полігону «Широкий лан» практично готове до введення в експлуатацію. Державна спеціальна служба транспорту, яку Міністерство оборони залучило до будівництва, за півроку повністю впоралася із завданням.

Як відомо, на полігоні Широкий Лан пройшли великі військові навчання з бойовою стрільбою та використанням ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram