Символ міста Миколаєва вкрився тріщинами

На символ міста Миколаєва, пам’ятник Святому Миколаю, чекає реконструкція. Постамент, на якому знаходиться скульптура вкрився тріщинами.

Про це повідомив депутат Миколаївської міської ради Олег Грипас. За його словами імовірно тріщини в постаменті з’явились через незначне зміщення ґрунту.

Пам’ятник покосився зовсім трохи на якісь міліметри в один бік. Тому що другий бік взагалі майже без тріщин. А на цей бік, коли вітер чи якісь коливання він дає навантаження на один бік більше і виходить там більше тріщин. І оскільки тріщини переходять з однієї плити на іншу, скоріш за все, це тріщини в бетоні, – розповів депутат

Депутат каже, якщо пам’ятник добре укріплений арматурою, він не являє загрозу для городян, які відпочивають поруч. Небезпека може виникнути лише в разі, якщо його реконструкцію здійснюватимуть без відповідного проекту.

Читайте також: У Миколаєві планують покращити інфраструктуру біля городища Дикий Сад

Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв каже, до вирішення даної проблеми планують залучити проектантів та кваліфікованих консультантів.

Зі спеціалістами по граніту провели зустріч, обговорення, провели обговорення зі скульптором, який безпосередньо цим пам’ятником займався ще в 2005-му році, коли його і встановили. Всі кажуть, що стан конструкцій задовільний, однак облицування внаслідок певних осадок ґрунту, або якихось навантажень – пам’ятник має серйозну вагу – верхнє облицування дало видимі тріщини, на що і звернули увагу наші городяни, – повідомив Сергій Коренєв.

За словами директора департаменту ЖКГ, після усіх консультацій зі спеціалістами буде вирішено питання, що робити з символом міста – замінити облицювальні плити чи посилити конструкцію постаменту.

Нагадаємо, запуск фонтанів на Соборній площі призвів до утворення калюж на вулиці Адміральській. Їх можна уникнути, але для цього необхідно встановити спеціальне обладнання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram