Суд взяв під варту двох чиновниць Миколаївобленерго, яких підозрюють у підтримці агресії рф

Миколаївській апеляційний суд задовольнив скаргу прокуратури та взяв під варту, без права внесення застави, двох чиновниць «Миколаївобленерго», яких підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України та підтримці збройної агресії РФ.

Більше про це дивіться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: