Суд відхилив позов «Батьківщини», котра вимагає скасування результатів виборів у Миколаївську облраду

Миколаївський окружний адміністративний суд відхилив позов політичної партії ВО «Батьківщина», яка вимагала скасування результатів виборів до облради через помилки по всіх 7 територіальними округами.

Про це свідчить рішення суду від 13 листопада, повідомляє видання “НикВести”.

Зокрема, суд відхилив позови по кожному з 7 дільничних виборчих комісій.

Позивач заявив, що відповідачем при складанні протоколу про результати виборів неправильно обчислено загальну кількість голосів виборців, які підтримали всі територіальні виборчі списки кандидатів у депутати від усіх місцевих організацій політичних партій, оскільки зазначена сума не відповідає різниці кількості виборців, які взяли участь в голосуванні і кількості виборчих бюлетенів , визнаних недійсними.

Крім цього, дані на окремих ділянках вплинули на загальні показники по територіальному виборчому округу, позивач не надав.

Твердження позивача про те, що відповідачем неправильно обчислено в протоколах про підсумки голосування в округах, оскільки повинен розраховуватися як різниця, судом до уваги не береться, оскільки після закінчення обробки виборчих бюлетенів з голосами виборців, які підтримали територіальний виборчий список відповідної місцевої організації політичних партій, дільнична виборча комісія зобов’язана перевірити, чи дорівнює кількість голосів виборців, які підтримали територіальний виборчий список, сумі кількості голосів виборців, які підтримали кожного з кандидатів в депутати, включених до списку кандидатів в депутати від цієї партії, та кількості голосів виборців, які підтримали весь територіальний виборчий список кандидатів в депутати від партії, не підтримавши окремого кандидата в депутати із списку, – йдеться в рішенні суду.

З огляду на це, розбіжності у відомостях по округу №4, №5, №7, зазначених в протоколах про підсумки голосування, не знайшли свого підтвердження в ході судового засідання.

Нагадаємо, у політичній партії «Пропозиція» заявили, що у Миколаєві поширюють агітаційні матеріали, спрямовані на дискредитацію чинного мера Олександра Сєнкевича.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram