Суд два місяці не може розглянути адмінпротоколи про корупцію на ректора миколаївського вишу

Суддя Центрального районного суду м.Миколаєва Сергій Медюк був змушений вчергове оголосити перерву у судовому засіданні з розгляду адміністративних протоколів, складених щодо ректора одного з миколаївський університетів через його неявку.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Стосовно ректора було складено і надіслано до суду низку протоколів, які було об’єднано в одне провадження, про вчинення адміністративних правопорушень пов’язаних з корупцією з правовою кваліфікацією за ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

За період з дня надходження зазначених протоколів до суду було призначено кілька засідань з розгляду зазначеної справи, з яких очильник університету з’явився лише в одне. При цьому, йому надсилались відповідні виклики, про дати і час розгляду був обізнаний його захисник.

Незважаючи на викладені обставини, прокурор у судовому засіданні клопотав про чергове оголошення перерви та призначення нового часу та дати судового засідання, зазначаючи, що не вбачає необхідності у застосуванні примусового приводу.

Зазначимо, що з моменту надходження протоколів до суду пройшло вже понад два місяці, за весь цей час суд не зміг розпочати розгляд зазначеного провадження по суті. Наступне засідання у даному провадженні призначене на 11.00 год 12.02.2021 року, – йдеться у повідомленні.

За інформацією видання «Преступности.НЕТ» мова йде про ректора ЧНУ ім. Петра Могили Леоніда Клименка, якому в понеділок, 9 листопада, прямо у будівлі вишу вручили відповідний протокол. Згідно нього, Клименко видав указ про преміювання кількох працівників університету, в числі яких і його дочка Анна Норд, яка є директором інституту післядипломної освіти при університеті та депутатом Миколаївської міської ради.

Леонід Клименко

Варто зазначити, що санкція ч.1 вищезазначеної статі тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а ч. 2 – від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Відповідно, в разі, якщо суд визнає Леоніда Клименко винним в адмінпорушення, йому загрожує штраф до 6 тисяч 800 гривень.

Нагадаємо, ректор ЧНУ ім. П. Могили Леонід Клименко розповів в програмі «Діалог» з 1 липня 2020 року в Миколаєві розпочне роботу університетська клініка. Університет не став чекати поки міська рада погодить рішення передати ЧНУ недобудову на 3-й Слобідській і почав два роки тому переобладнання одного з навчальних корпусів на лікувальний заклад.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram