Сучасну станцію подачі кисню ввели в експлуатацію на території міської лікарні № 1

Киснева рампа на 18 балонів кисню та 2 ємності обсягом 2 тони кисню відтепер працюватимуть у міській лікарні № 1 у Миколаєві. Такої кількості кисню повинно вистачати для 150 точок.

Про це повідомляє корспондент ТРК “МАРТ”.

Під час урочистого відкриття мер Миколаєва Олександр Сєнкевич нагадав, що керівництвом держави поставлено завдання 80 відсотків ліжкового фонду забезпечити киснем. Це складна задача. Реалізувати її Миколаєву допомагають небайдужі люди. Одним із тих, хто підставляє плече у вирішенні цього питання є керівник “НІБУЛОНу” Олексій Вадатурський.

Нам пощастило, що в Миколаєві є таке потужне підприємство як «НІБУЛОН», яке сьогодні вирішує питання централізованого подачі кисню в медичних установах. Завдяки підтримці компанії це питання вже закрито в  дитячій лікарні № 2. А сьогодні вводимо в експлуатацію кисневу станцію тут, в лікарні № 1, – зазначив Олександр Сєнкевич. 

Керівник лікарні Марія Грачова повідомила, що введення в експлуатацію кисневої станції є довогоочікуваною подією,  значення якої важко переоцінити. Адже нерідко від кисню залежить життя людини.

У свою чергу, Олексій Вадатурський повідомив, що «НІБУЛОН» систематично займається благодійністю, оскільки розуміє, що пройти через складні випробування сьогодення можна лише об’єднавши зусилля влади, приватного бізнесу та небайдужих людей.

Близько 100 млн. грн. ми вже інвестували у заходи з боротьби з коронавірусом. В тому числі в Миколаїв інвестували близько 70 млн.грн., біля 20 млн.грн. з яких – у лікарню № 1. Зокрема, ми придбали та встановили обладнання для проведення ПЛР-тестів у обласному лабораторному центрі. Також було підключено біля 350 точок подачі кисню, 150 з яких – в лікарні № 1. Крім того, ми привели до ладу та обладнали 50 палат, створивши там комфортні умови для 100 пацієнтів. Також наша компанія змонтувала 4 станції подачі кисню, – повідомив Олексій Вадатурський.

За його словами, в лікарні № 1 встановили кисневу станцію виробництва Франції. У кожну ємність вміщується 2 т кисню. Вони разом можуть подавати 100 куб. м кисню на годину. 

Нагадаємо, що ВООЗ розкритикував МОЗ за закупівлю ліків від COVID-19 з недоведеною ефективністю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram