Студенти української академії лідерства на годину стали депутатами облради

Учасники Української академії лідерства на годину перетворились на депутатів. Створили фракції, розробили порядок денний і працювали за регламентом Миколаївської обласної ради.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

40 юнаків і дівчат у віці 16-17-ти років, які проходять навчання в Українській академії лідерства отримали унікальний досвід, попрацювавши в якості депутатів обласної ради. Про те як має працювати депутатський корпус студентам академії розповіла голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Ми сьогодні розповіли, що таке місцеве самоврядування, як працює Миколаївська обласна рада і надали їм можливість відчути себе в сесійній залі депутатами. Вони сьогодні створили свою молодіжну раду, потім поділилися на фракції: ліві, праві, соціал-демократи, центристи. Потім обрали свого голову, розробили свій порядок денний і йшли за нашим регламентом Миколаївської обласної ради восьмого скликання.

Студенти академії також дізнались про роботу апарата обласної ради, про те, які питання вирішували протягом останніх засідань сесій, які фракції пройшли у восьмому скликанні. На порядку денному молодіжної сесії стояли питання молодіжної ж політики області. Новоявлені депутати працювали з системою рада, голосуючи за ті або інші проєкти рішень.

Це було дуже цікаво, в ігровій формі. Але вони дуже розумні, ідейні, емоційні, готові брати на себе відповідальність і вони так гарно висловлювали свої думки. У них так багато ідей, що потрібно зробити для молоді в Миколаївській області”, – поділилась голова обласної ради.

За всі питання юні депутати голосували напрочуд одностайно.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram