Ільназ Галявієв, який влаштував смертельну стрілянину в школі Казані, за годину до нападу приходив до навчального закладу.
Про це він зізнався під час допиту, повідомляє ТАТ-Медия в Telegram-каналі.
Стрілець приходив до гімназії, аби дізнатися розклад. За його словами, планував влаштувати стрілянину під час другого уроку. Саме тому дивився розклад на стенді, аби знати його початок. Вахтерка помітила Галявієва і вигнала із закладу.
Після цього нападник пішов до будинку. Там переодягнувся, зробив фотографії в масці. До гімназії він повернувся о 9:26.
Нагадаємо, мер Казані Ільсур Метшин заявив, що стрілянина в школі № 175 є терактом. Він висловив співчуття сім’ям, рідним і близьким загиблих.




