Степанов назвав вартість лікування одного хворого на COVID-19 пацієнта

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що на лікування одного пацієнта з COVID-19 у лікарні держава витрачає від 13 до 45 тис. грн.

Про це він повідомив в програмі “Зе Інтерв’юер” на YouTube.

Те, що ми сплачуємо нашим лікарням, – від 13 до 45 тисяч за лікування одного хворого в залежності від його стану – чи він у звичайній палаті перебуває, чи в реанімації. Водночас ми фіксуємо, коли починають абсолютно безпідставно писати якісь списки людям йти та купувати якісь лікарські засоби. Це неприпустима річ, – заявив міністр.

Читайте також: Черговий антирекорд на Миколаївщині: понад 500 нових випадків COVID-19

Також, за словам Степанова, МОЗ зменшив строк перебування пацієнта з коронавірусною хворобою у стаціонарі.

Зараз ми зменшили термін (перебування пацієнта з COVID-19 в лікарні – УНІАН) – це, в середньому, 11 днів, був 13. Що у нас відбувалось? Багато людей, коли з’явився COVID-19, – вони відразу починають дуже сильно хвилюватися і дуже хочуть в лікарню, є довіра до лікарів, і вони вважають, що коли перебувають в лікарні, то вони більш захищені, – зауважив він.

Нагадаємо, швидке масове тестування населення кожні три дні, особливо людей, у яких не виявляються симптоми коронавірусу, може знищити пандемію всього за шість тижнів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram