Степанов назвав умови введення локдауну в Україні

Запровадження локдауну можливе при загрозі колапсу медичної системи. Серйозна загроза – від 25 до 30 тисяч хворих на добу.

Про це в ефірі програми “Свобода слова” сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє Укрінформ.

Читайте також: Зеленський одужав від коронавірусу

“Головна цифра, на яку ми спираємося, коли говоримо про повний локдаун , це виключно завантаженість нашої медичної системи. Якщо говорити про сьогоднішню динаміку і кількість хворих, які госпіталізуються від загальної кількості захворілих, то ми можемо говорити, що це може дійти від 25 до 30 тисяч.

По наших сьогоднішніх розрахунках, ми можемо говорити, що в такому випадку заповненість нашої медичної системи може бути більше 75-80% а це вже серйозна загроза”, – сказав Степанов.

Він наголосив, що мова про COVID-ліжок, за його словами становить 52%, зараз це 27 792 ліжка з майже 54 тисяч ліжок, і за твердженням Степанов, їх кількість постійно збільшують.

Читайте також: Антирекорд на Миколаївщині: 425 нових випадків COVID-19 за добу

Нагадаємо, у разі відсутності необхідної інфраструктури, на Європу очікує третя хвиля пандемії коронавірусу вже на початку наступного року.

Раніше Президент Володимир Зеленський заявив, що тимчасовий режим карантину на вихідні, введений приблизно на кілька тижнів, допоможе уникнути запровадження жорсткого локдауну в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram