Стартував капітальний ремонт траси «Миколаїв – Кропивницький» за 1,7 мільярдів гривень

Розпочалися роботи з капітального ремонту траси Н-14 «Миколаїв – Кропивницький» в районі села Капустине, вартістю 1 мільярд 162 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба “Укравтодору”.

В “Укравтодорі” відзначили, що на даний момент на ділянці в районі Капустине (км 198 – км 235) виконуються роботи щодо стабілізації вологи грунтового покриву, фрезерування і розбирання основи дорожнього покриття, а також облаштування грунтозмішувальних вузлів і заготівля матеріалу.

Варто відзначити, що на ремонт цієї ділянки передбачено фінансування в 1 мільярд 162 мільйона 550 тисяч гривень, в той час, як ремонт автодороги Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», в цілому, становить 1 мільярд 776 мільйонів 658 тисяч гривень.

Постановою Кабінету Міністрів України №3️6 від 29 січня 2020 передбачено капітальний ремонт траси Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» в цьому році (1 мільярд 776 мільйонів 658 тисяч гривень), – повідомили в “Укравтодорі”.

Фото: Прес-служба “Укравтодору”

Як відомо, Кабінет Міністрів України затвердив перелік автомобільних доріг загального користування державного значення, які будуть відремонтовані в 2020 році. У список увійшли траси Н-14 «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» та Н-11 «Дніпро – Миколаїв».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram