Стала відома вартість лікування від коронавірусу у Миколаєві

Вартість лікування від коронавірусної хвороби у Миколаєві може сягати шести тисяч гривень на добу.

Про це у коментарі телеканалу “МАРТ” повідомила начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

При перебігу середньої важкості хвороби вартість лікування до 2500 грн на добу, при тяжкому перебігу (лікуванні в реанімації) – до 6000 грн на добу коштуватиме лікування від коронавірусної хвороби.

На лікування пацієнтів з ковідом всі лікувальні заклади Миколаєва заключили договора з Національною службою здоров’я України.

Зокрема, 5 міська лікарня і 2 дитяча міська лікарня заключили договори з НСЗУ 5 і 7 жовтня відповідно, кошти до цих закладів ще не надійшли. Тому сьогодні лікування пацієнтів даних лікарень відбувається за кошти з резервів закладів, а також за кошти з міського бюджету, які розподілили на останніх двох сесіях Миколаївської міськради – зауважила Ірина Шамрай.

Такі лікувальні заклади Миколаєва як міська лікарня № 1, пологовий будинок № 1, міська лікарня № 3 – вже отримують фінансування з Національної служби здоров’я України.

У середньому від моменту укладення договору з НСЗУ пройшло 1,5 місяці до моменту отримання звідти фінансування на лікування пацієнтів, хворих на коронавірус.

Нагадаємо, що в Україні оновили зони карантину. Миколаїв лишився у “червоній”

Як раніше повідомлялось, сімейний лікар розповіла про правила харчування при COVID-19

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram