Фото: Mixsport

Стадіон “Юність” приєднають до “Центрального міського стадіону”

Члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради погодили реорганізацію стадіону «Юність» шляхом приєднання до комунального закладу «Центральний міський стадіон».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

За словами начальника управління комунального майна Мкртича Мкртчяна, на сьогодні майновий комплекс «Юність» вже переданий Центральному стадіону, включаючи три спортивні споруди, які знаходяться на його території. Однак для завершення формальної процедури необхідно припинити діяльність стадіону шляхом його передачі.

Як з’ясувалося в процесі дискусії, передача майнового комплексу відбувалася без відповідного рішення сесії, що викликало обурення серед деяких депутатів. На їхню думку, це суперечить нормальній роботі міськради, коли чиновники виконують доручення народних обранців, а не навпаки.

Однак голова комісії Дмитро Іванов вніс ясність, пояснивши, що рішення про передачу стадіону викликано необхідністю позбавити бюджет від додаткового навантаження зайвими чиновниками. Саме тому з часом всі стадіони міста будуть передані на баланс єдиної структури – Центрального міського стадіону.

Це все оптимізація стадіонів. Щоб вони були на одному балансі. Щоб не було директора на кожному стадіоні, бухгалтера, другого бухгалтера, завгоспів. Щоб зменшити кількість чиновників і навантаження», – розповів Дмитро Іванов.

У результаті члени комісії погодили передачу «Юності» з поправкою про необхідність збереження цільового призначення спортивного об’єкта.

Нагадаємо, що Центральний міський стадіон в умовах послаблення карантину відчинив свої ворота для спортсменів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram