Центральний міський стадіон в умовах послаблення карантину відчинив свої ворота для спортсменів

В умовах послаблення карантину миколаївський Центральний міський стадіон відкрив ворота для професійних спортсменів та жителів міста. Наразі стаділон працює за звичним графіком з шостої ранку до десятої години вечора.

Начальник управління у справах фізичної культури та спорту Олег Машкін розповів, що спортивні школи міста будуть виходити з карантину поступово. Проте найменші спортсмени долучитись до тренувань зможуть не раніше серпня.

Що стосується безпосередньо Центрального міського стадіону, то тут із послабленням карантину можна побачити чимало дітей різного віку, сім’ї, професійних спортсменів та любителів. З різних куточків міста миколаївці приїжджають на стадіон, щоб покататись на велосипедах, самокатах, роликах, скейтбордах, адже умови для цього тут створені ідеальні.

Дивіться також: Найяскравіші перемоги Сергія Шищенка з МФК «Миколаїв»

Директор комунальної установи “Центральний міський стадіон” Володимир Коссе розповів, що на території з’явились декілька нових спортивних майданчиків, що вже введені в експлуатацію. На футбольному полі 8×8 грають у футбол і звичайні мешканці міста, і Федерація футболу міста, і футбольна школа.

Про стан тренувального і головного поля центрального стадіону, про завершальний етап ремонту адміністративної будівлі, про нові ігрові майданчики та про те, як змінюється Центральний міський стадіон – у новому випуску програми “Вперед, Миколаїв!”

Нагадаємо, на матчі Датської Суперліги вболівальники з’явились на трибунах через Zoom.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram