Фото: УНІАН

США виділять Україні 250 мільйонів доларів

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки планує надати Україні додаткові 250 млн доларів військової допомоги. Кошти спрямують на навчання українських військових і закупівлю обладнання й техніки.

Таку фінансову допомогу США надають для захисту України від Росії, йдеться у повідомленні на сайті Пентагону.

Сполучені Штати залишаються непохитними у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, – зазначено в повідомленні.

Повідомляється, що кошти спрямують на придбання обладнання для підвищення обороноздатності України в морській сфері, а також для покращення системи спостереження за повітряним простором. Також передбачено контр-артилерійські радари і тактичне обладнання. Частина коштів піде на вдосконалення кіберзахисту і стратегічних комунікацій для протидії російським кібератакам і фейкам.

Ці зусилля доповнюються посиленою підтримкою безпеки з боку основних країн-членів НАТО та партнерів. США продовжують закликати всіх союзників та партнерів посилити свою підтримку в секторі безпеки та оборони України. Сполучені Штати також вітають останні українські інвестиції в статті оборони США, які ще більше зміцнюють наше стратегічне партнерство, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп за останній місяць втратив сім позицій свого рейтингу. Тепер він ще більше відстає від свого головного конкурента на наступних виборах Джо Байдена. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram