Передвиборчий рейтинг у США: Трамп пасе задніх

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп за останній місяць втратив сім позицій свого рейтингу. Тепер він ще більше відстає від свого головного конкурента на наступних виборах Джо Байдена.

Схвалюють дії Трампа на посаді президента 38% американців, 57% опитаних не підтримують главу держави. За результатами опитувань від CNN, це найгірший рейтинг підтримки Трампа з січня 2019 року. Його порівнюють із показниками, які мали президенти Джиммі Картер та Джордж Буш-старший у роки переобрання – вони обидва втратили президентство після першого терміна.

Фото: CNN

Наразі Дональд Трамп відстає від Байдена на 14 очок. Чинного президента підтримують 41% респондентів, в той же час підтримка Байдена становить 55% і є найвищою.

Причиною падіння рейтингу Трампа CNN називає реакцію президента на протести в США проти расизму і поліцейського насильства. За даними опитувань, все більшість американців вважають, що расизм є великою проблемою в США сьогодні і що система кримінального правосуддя в Америці надає перевагу білим над чорношкірими.

Нагадаємо, після смерті при затриманні афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі США охопили протести. Судмедексперти встановили, що причиною смерті афроамериканця Джорджа Флойда є здавлювання шиї. Під час заворушень у різних містах Сполучених Штатів Америки протестувальники спалили та пограбували низку церков. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram