Справа про Соборну площу: Суд відмовив віце-меру Миколаєва Кореневу у зміні запобіжного заходу

Вищий антикорупційний суд відмовився змінювати запобіжний захід заступнику міського голови Миколаєва Сергію Кореневу, якого НАБУ та САП підозрюють у причетності до заволодіння майже 26 мільйонів гривень на реконструкції Соборної площі в Миколаєві.

Таке рішення 10 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово та справа».

Адвокати подали клопотання про зміну запобіжного заходу із застави на особисте зобов’язання. На їхню думку, знизилися ризики перешкоджання слідству. Проте суд відмовився це робити.

У задоволенні клопотання захисника Коваль О.С. про зміну запобіжного заходу підозрюваному (Сергію Кореневу — прим.) у кримінальному провадженні — відмовити, — йдеться у рішенні.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд відмовив адвокату заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва Тетяні Мельник у клопотанні про зміну йому запобіжного заходу на особисте зобов’язання.

Зазначимо, що 12 серпня Сергія Коренєва взяли під варту з можливістю внесення застави. Наступного дня він вийшов під заставу. А 18 жовтня Вищий антикорупційний суд України дозволив заступнику міського голови Миколаєва Сергію Кореневу зняти електронний браслет.

Також повідомлялося, що ВАКС продовжив до 3 лютого 2022 року термін дії зобов’язань, покладених на заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва та заступника директора Департаменту ЖКГ Олександра Брижатого у справі про реконструкцію Соборної площі у Миколаєві.

Нагадаємо, влітку детективи НАБУ затримали підозрюваних у нецільовому використанні 26 мільйонів гривень – директора Департаменту житлово-комунального господарства Сергія Коренєва, його заступника Олександра Брижатого та директора підрядної фірми «ПІК-БУД» Марину Лозовенко. ВАКС обрав усім трьом запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з правом внесення застави, проте призначив кожному його різну суму. Зокрема, Сергію Кореневу суд визначив заставу 3 мільйони 518 тисяч гривень, Олександру Брижатому — 953 тисячі гривень і Марині Лозовенко — 1 мільйон 400 тисяч гривень. Пізніше всі троє вийшли під заставу: Сергія Коренєва та Олександра Брижатого звільнили з-під варти ввечері 13 серпня, раніше – під заставу вийшла Марина Лозовенко.

Як відомо, що Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич усунув Сергія Коренєва та Олександра Брижатого від виконання обов’язків. Тепер заступник мера Сергій Коренєв займається сферою капітального будівництва в місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram