Суд відмовив віце-меру Миколаєва Кореневу в зміні запобіжного заходу

Вищий антикорупційний суд відмовив адвокату заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва Тетяні Мельник у клопотанні про зміну йому запобіжного заходу на особисте зобов’язання.

Таке рішення 3 грудня ухвалив слідчий суддя ВАКС Володимир Воронько, передає видання «НикВести».

Згідно з рішенням суду, ухвалили відмовити в клопотанні та залишити чинний запобіжний захід.

Фото: НикВести

Зазначимо, що 12 серпня Сергія Коренєва взяли під варту з можливістю внесення застави. Наступного дня він вийшов під заставу. А 18 жовтня Вищий антикорупційний суд України дозволив заступнику міського голови Миколаєва Сергію Кореневу зняти електронний браслет.

Також повідомлялося, що ВАКС продовжив до 3 лютого 2022 року термін дії зобов’язань, покладених на заступника міського голови Миколаєва Сергія Коренєва та заступника директора Департаменту ЖКГ Олександра Брижатого у справі про реконструкцію Соборної площі у Миколаєві.

Нагадаємо, влітку детективи НАБУ затримали підозрюваних у нецільовому використанні 26 мільйонів гривень – директора Департаменту житлово-комунального господарства Сергія Коренєва, його заступника Олександра Брижатого та директора підрядної фірми «ПІК-БУД» Марину Лозовенко. ВАКС обрав усім трьом запобіжний захід у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з правом внесення застави, проте призначив кожному його різну суму. Зокрема, Сергію Кореневу суд визначив заставу 3 мільйони 518 тисяч гривень, Олександру Брижатому — 953 тисячі гривень і Марині Лозовенко — 1 мільйон 400 тисяч гривень. Пізніше всі троє вийшли під заставу: Сергія Коренєва та Олександра Брижатого звільнили з-під варти ввечері 13 серпня, раніше – під заставу вийшла Марина Лозовенко.

Нагадаємо, що Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич усунув Сергія Коренєва та Олександра Брижатого від виконання обов’язків. Тепер заступник мера Сергій Коренєв займається сферою капітального будівництва в місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram