Сон. Фото: Pixabay

Сон менше 6 годин збільшує ризик когнітивних порушень

Дорослі середнього віку, які повідомляють про симптоми безсоння і сплять менше шести годин на добу, можуть мати підвищений ризик когнітивних порушень.

Результати можуть допомогти фахівцям в галузі охорони здоров’я зрозуміти, які пацієнти, що повідомляють про безсоння, мають підвищений ризик розвитку деменції, повідомляє Жіночий світ.

За словами Хуліо Фернандеса-Мендоси, доцента кафедри психіатрії, поведінкового здоров’я і фахівця зі сну в Центрі досліджень і лікування сну штату Пенсільванія, близько 25% дорослого населення в цілому скаржаться на симптоми безсоння, а ще 10% страждають хронічним безсонням.

Читайте також: Pepsi випустить напій, який допоможе подолати безсоння

У попередньому дослідженні виявлено, що дорослі з безсонням, які сплять менше шести годин, схильні до ризику різних кардіометаболічних станів, включаючи гіпертонію, діабет, хвороби серця або інсульт, а також проблеми з психічним здоров’ям, такі як депресія.

Раныше повідомлялось, що дослідження, проведене за участю близько мільйона людей по всій Європі, довело, що безсоння здатне підвищити ризик розвитку діабету навіть серед людей з нормальною вагою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram