Фото: Миколаївський зоопарк

Сьогодні у миколаївських тигрів міжнародне свято

29 липня – Міжнародний день тигра (International Tiger Day).

Офіційно Міжнародний день тигра заснували в листопаді 2010 року на Міжнародному форумі «Тигровий саміт», присвяченому проблемам збереження тигрів на Землі, про це пише Миколаївський зоопарк на своїй сторінці у Фейсбук.

Головною метою свята є: інформування суспільства відносно проблем зникнення і захисту тигрів.

Фото: Миколаївський зоопарк

Тигр – найбільша, найсильніша та найспритніша кішка на планеті. Сучасна систематика виділяє два підвиду тигра замість раніше признаних 9 підвидів, 3 з яких зараз уже зникло.
Амурський тигр (Panthera tigris altaica) – найбільша географічна раса, довжина тіла яких може досягати 2.80 метрів та важити до 320 кілограмів. Вони відіграють дуже важливу роль у балансі будь-якої екосистеми.

За даними комп’ютерної програми обліку тварин ZIMS на сьогоднішній день в колекціях 488 зоопарків, які є учасниками цієї програми, загальна кількість тигрів складає 1855 особин.

Щодо амурських тигрів, то за даними цієї ж програми, загальна кількість їх 543 особини, які утримуються у 215 різних зоопарків світу. Нині ця тварина знаходиться під міжнародною охороною, занесена до Червоної книги МСОП, та з 2014 року полювання на тигрів заборонено у всьому світі.

В нашому зоопарку утримується група амурських тигрів: самець Геліус (14 років), і дві самки Агрипина (15 років) і Пенелопа (15 років).

Фото: Миколаївський зоопарк

Цікаво, що в Миколаївському зоопарку тигри утримуються з 1978 року.

За цей період у нас народилося близько 70 тигренят.Наш зоопарк бере участь у Міжнародній та Європейській програмі збереження виду. Ми запрошуємо усіх охочих на прогулянку до нашого зоопарку на тематичну екскурсію «Великі котячі Миколаївського зоопарку», йдеться у повідомленні Зоопарку.

Як раніше повідомлялось, слонам у миколаївському зоопарку подарували нову розвагу

Нагадаємо, що водії незаконно паркують авто у пішохідній зоні біля миколаївського зоопарку

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram