ФОТО: Гонтар Володимир / УНІАН

Сьогодні останній день реєстрації на додаткову сесію ЗНО

Вівторок, 9 червня, – останній день подачі реєстраційних документів на додаткову сесію ЗНО. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Право на реєстрацію в додатковий період мають особи, які не зареєструвалися в основний період реєстрації, повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Дивіться також: Гості програми “Діалог” Ганна Личко і Наталя Рябенкова

Щоб зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО, потрібно правильно обрати категорію, створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на вебсайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років), – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, під час карантину навчальний процес у ЧНУ ім. Петра Могили не припинявся і відбувався дистанційно. Наразі студенти готуються до сесії. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram