Фото: ZIK.ua

«Слуги народу» проголосували за виключення нардепа Дубінського з фракції

Фракція «Слуга Народу» увечері 1 лютого зібралася, щоб оголосити результати таємного голосування щодо виключенню народного депутата Олександра Дубінського.

Про це написала депутат від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк у своєму Telegram-каналі.

За її словами, на таємному голосуванні фракції за виключення Олександра Дубінського проголосували не менше 180 депутатів з 246.

Це було найкоротше засідання фракції СН ever. За виключення Дубінського зібрали понад 180 підписів, ㅡ написала вона.

Як відомо, США ввели санкції проти нардепа від «Слуги народу» Олександра Дубінського через втручання в президентські вибори Сполучених Штатів.

Після чого відомий відеосервіс YouTube через введені санкцій видалив канал нардепа Олександра Дубінського. Також неможливо і подивитися останні відео Дубінського, в тому числі і його звернення до президента Володимира Зеленського з вимогою про особисту зустріч. YouTube вказує, що відео більше недоступне, оскільки канал був видалений.

Пізніше стало відомо, що президент Володимир Зеленський просив вийти Дубінського з фракції «Слуга народу», проте той відмовився. Напередодні Олександр Дубинський сам просив терміново провести позачергове засідання фракції, щоб обговорити введені проти нього санкції США.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram