Фото: МЗС

Словаччина вибачилася перед Україною за “російський” жарт прем’єра про Закарпаття

Міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок вибачився за невдалий жарт свого прем’єр-міністра на одному з радіоефірів про «обіцянку Закарпатської України» в обмін на російську вакцину.

Як передає Укрінформ, про це словацький урядовець написав на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Сьогодні я спілкувався зі своїм українським партнером, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Я вибачився перед ним за недоречні заяви прем’єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України. Мені тим більше шкода, що буквально кілька днів тому ми в Києві надзвичайно добре поговорили про те, як далі розвивати наші відносини», – написав Корчок у середу ввечері.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ України запросило тимчасового повіреного у справах Словацької Республіки Матуша Корбу й висловило протест через «жарт» прем’єр-міністра Словаччини Ігора Матовича щодо обіцянки віддати росіянам Закарпатську Україну в обмін на вакцину.

Вчора Матович, який упродовж декількох тижнів вів переговори з Російською Федерацією, на запитування журналіста, що він пообіцяв росіянам за постачання вакцини, відповів: «Закарпатську Україну».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram