«Слідство триває»: прокурор Миколаївської області провів підсумкову пресконференцію

Керівник Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко зібрав пресонференцію, де розповів журналістам про результати проведеної роботи протягом 2020 року.

За його словами за 11 місяців поточного року прокурори Миколаївської області здійснювали процесуальне керівництво у понад 60 тисяч кримінальних провадженнях.

Це наша перша зустріч, але я сподіваюся, що вона буде плідною і надалі ми будемо систематично зустрічатися в такому форматі, – зазначив Денис Фальченко.

Також Денис Фальченко повідомив що з 1 липня 2020 року в України розпочав працювати інститут кримінальних проступків.

Загалом за результатами досудового розслідування до суду скеровано 3872 обвинувальних акти. Окрім того, за словами керівника обласної прокуратури, упродовж 2020 року правоохоронці викрили 10 злочинних угруповань, у складі 40 осіб, які вчинили 93 кримінальних правопорушення.

Упродовж року у кримінальних провадженнях слідчого відділу Управління СБУ в Миколаївській області встановлено та відшкодовано потерпілим збитків на суму 2 мільйони 78 тисяч гривень. Як підсумував Денис Фальченко, таких показників не було останні 5 років.

Коли журналісти почали ставити прокурору ряд цікавих для них питань про хід певних резонансних справ. Багато відповідей Фальченко були одноманітні і зводилися до того, що «слідство триває». У багатьох випадках, обласний прокурор посилався на таємницю слідства, яка не дозволяє йому права розголошувати інформацію. При цьому він зазначав, що тримає все гучні справи під особистим контролем.

Нагадаємо, що за спробу зґвалтування у поїзді прокуратура просить всього до 5 років в’язниці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram