ФОТО: ДПСУ

Сім’я з Білорусі попросила захисту в Україні

В Україні родина з Білорусі попросила міжнародного захисту в зв’язку з переслідуваннями в своїй країні. Іноземці вже отримали роз’яснення процедури оформлення необхідних документів.

Сім’я отримала дозвіл на в’їзд в Україну, відповідно до встановленого порядку, повідомлення про звернення за захистом вже направили до відділення ДМС, повідомляє МВС України.

Зі слів чоловіка, вже певний час вони відчували утиски з боку білоруських правоохоронних органів. Однак з країни вирішили виїхати, оскільки нещодавно проти нього, начебто, була заведена надумана кримінальна справа, пов’язана з хабарництвом.

За останній час в пунктах пропуску на державному кордоні України щодо отримання захисту звернулись 15 громадян Білорусі.

Нагадаємо, після виборів президента в країні почались масові протести, під час яких правоохоронці використовували гумові кулі, світлошумові гранати.

Раніше повідомлялось, в Україні створили фонд допомоги постраждалим білорусам. Він передбачає допомогу учасникам акцій протесту, членам виборчих комісій, що не брали участі у фальсифікаціях, а також працівників ОМОНу, що не стали застосовувати силу проти протестувальників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram