Сімейним лікарям Миколаївщини вручили ключі від службових автівок

Сімейним лікарям Миколаївщини вручили ключі від службових автомобілів. Новенькі «Renault Duster» поїхали до десяти об’єднаних територіальних громад області, щоб облегшити роботу лікарям сімейних амбулаторій.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

В сільській місцевості, де часто-густо не ходить громадський транспорт, сімейним лікарям без fdnjvj,skz елементарно не вистачає мобільності. Тому дуже важливо, щоб при амбулаторіях окрім «швидких» були в наявності машини, якими зможуть користуватись сімейні лікарі. В час пандемії, це особливо важливо каже заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін.

Машини амбулаторіям необхідні для надання висококваліфікованої первинної медичної допомоги. Зараз, коли є COVID-19 важлива швидкість надання медичної допомоги, а також іншої екстреної медичної допомоги, – каже Бабін.

За словами чиновника, автівки весь час перебуватимуть на території амбулаторій і використовуватимуться виключно за призначенням.

Хотів би звернути увагу на те, що це кроки, першу чергу держави, місцевої влади, обласної влади, робота народних депутатів, оскільки ці автомобілі вдалось придбати за рахунок субвенції державного бюджету місцевому бюджету, а саме обласному, – розповів керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації Георгій Решетілов.

Автомобілі мають високу прохідність і тому підходять для сільської місцевості. Однак це не означає, що на цьому можна забути про ремонт доріг, каже голова обласної ради Ганна Замазєєва.

Перший крок, який ми повинні зробити, щоб ці машини могли добратися до населених пунктів – це зробити і відремонтувати всі наші дороги і всі наші автошляхи, – підкреслила Ганна Замазєєва.

Автомобілі придбані коштом державного, а це субвенції народних депутатів, отримали 10 сіл у 8-ми об’єднаних територіальних громадах області. Ключі від автівок головам об’єднаних територіальних громад вручила голова обласної ради Ганна Замазєєва. Одразу після урочистої події всі автомобілі поїхали до сільських амбулаторій.

Раніше повідомлялось про те, що медики Миколаївщини отримали автомобілі швидкої допомоги для обласного центру екстреної медицини.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930