Школи, в яких буде вакциновано менше 80% людей, перейдуть на дистанційний режим роботи.
Про це розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич під час прямого ефіру в соцмережах.
Читайте також: Уряд виділить 400 мільйонів на реформу шкільного харчування
Сьогодні у нас вже є інформація про те, що школи, в яких вакциновано більше 80% людей, будуть працювати в штатному режимі. Там, де буде менше вакцинованих, робота буде йти в дистанційному режимі, – сказав Олександр Сенкевич.
Нагадаємо, що керівник закладу освіти не має права обмежувати доступ учителя до роботи в школі, якщо той не вакцинувався проти коронавірусу.
Крім цього, у липні група експертів ВООЗ, ЮНЕСКО та ЮНІСЕФ випустила оновлені рекомендації для Європейського регіону з питань шкільної освіти в період пандемії COVID-19.




